Schurter 3-150-705 zaštitni prekidač 240 V/AC, 60 V/DC 10 A 1 x on/off IP40 (sprijeda) 1 kom.
- Kataloški br:
- 3593516 - 62
- Oznaka:
- 3-150-705
- Kataloški br:
- 3593516 - 62
- Oznaka:
- 3-150-705
Schurter 3-150-705 zaštitni prekidač 240 V/AC, 60 V/DC 10 A 1 x on/off IP40 (sprijeda) 1 kom.
110.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
110.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | zaštitni prekidač |
| Određene značajke prekidača/tipkala | magnetski toplinski |
| Boja kućišta/gumba | crna bijela |
| Položaj prebacivanja | 1 x on/off |
| Materijal | plastika |
| Priključak | ravan priključak 6.3 mm |
| Broj polova | 2 |
| Sklopni napon | 240 V/AC60 V/DC |
| Prebacivanje struje (maks.) | 10 A |
| Min. temperatura | -30 °C |
| Maks. temperatura | 60 °C |
| Dužina | 36 mm |
| Širina | 29 mm |
| Visina | 33.4 mm |
| Dubina ugradnje | 43.9 mm |
| Isječak prednje ploče | 34 x 26 mm |
| Vrsta zaštite | IP40 (sprijeda) |
| Sadržaj | 1 kom. |
| dim. | (D x Š x V) 36 x 29 x 33.4 mm |
| Industrijsko pakiranje | da |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | 3-150-705 |
Opis
Opis
Komentar
Kod opisa položaja prekidača vrijednostu u zagradama znače da se radi o funkciji vraćanja u početni položaj.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.