Seasonic Focus-GX-1000 napajanje 1000 W ATX 80 plus gold
Kataloški br:
Oznaka:
FOCUS-GX-1000 WHITE
Oznaka:
FOCUS-GX-1000 WHITE
Main product image
1/4
Izdvojeno & Detalji
  • Izlazna snaga napajanja 1000 WPCI-Express (6+2-pinski) x
  • Upravljanje kabelima 80 plus gold
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Vrsta proizvodanapajanje
Izlazna snaga napajanja1000 W
Dio mreže80 plus gold
Faktor oblikaATX
Bojabijela
dim.(Š x V x D) 150 x 86 x 140 mm
Dubina140 mm
Visina86 mm
Širina150 mm
-12 V/DC0.3 A
+12 V/DC (1)83 A
+5 V/DC25 A
+5 V/DC3 A
4pol. Molex4
Izlazna snaga751 W -
Hlađenjeaktivno
Veličina ventilatora120 mm
+3,3 V/DC25 A
Napajanje strujom100 - 240 V
Pogonski napon100–240 V/50–60 Hz
Raspon radne temperature (T-T)0 - 40 °C