Siena Garden 22-100-02-GA 2210002GA kontejner za biljke plastika antracitna boja
- Kataloški br:
- Oznaka:
- 2210002GA
- EAN:
- Kataloški br:
- Oznaka:
- 2210002GA
- EAN:
Komada
Izdvojeno & Detalji
- dostupan u tri boje
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | antracitna boja |
| Visina | 400 mm |
| Dužina | 440 mm |
| Širina | 1000 mm |