Siena Garden 22-60-02-GA 226002GA kontejner za biljke plastika antracitna boja
- Kataloški br:
- Oznaka:
- 226002GA
- Oznaka:
- 226002GA
- EAN:
Tehničke specifikacije
| Boja | antracitna boja |
| Visina | 257 mm |
| Dužina | 300 mm |
| Širina | 600 mm |