Siena Garden 22-60-03-GA 226003GA kontejner za biljke plastika taupe
- Kataloški br:
- Oznaka:
- 226003GA
- Oznaka:
- 226003GA
- EAN:
Tehničke specifikacije
| Boja | taupe |
| Visina | 257 mm |
| Dužina | 300 mm |
| Širina | 600 mm |