Siena Garden 22-80-01-GA 228001GA kontejner za biljke plastika terakota
- Kataloški br:
- Oznaka:
- 228001GA
- EAN:
- Kataloški br:
- Oznaka:
- 228001GA
- EAN:
Komada
Izdvojeno & Detalji
- dostupan u tri boje
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | terakota |
| Visina | 340 mm |
| Dužina | 390 mm |
| Širina | 800 mm |