Siena Garden 22-80-02-GA 228002GA kontejner za biljke plastika antracitna boja
- Kataloški br:
- Oznaka:
- 228002GA
- Oznaka:
- 228002GA
- EAN:
Tehničke specifikacije
| Boja | antracitna boja |
| Visina | 340 mm |
| Dužina | 390 mm |
| Širina | 800 mm |