Siena Garden 22-80-03-GA 228003GA kontejner za biljke plastika taupe
- Kataloški br:
- Oznaka:
- 228003GA
- Oznaka:
- 228003GA
- EAN:
Tehničke specifikacije
| Boja | taupe |
| Visina | 340 mm |
| Dužina | 390 mm |
| Širina | 800 mm |