Siena Garden 23-97-01-GA 239701GA podmetači za čaše plastika terakota
- Kataloški br:
- Oznaka:
- 239701GA
- EAN:
- Kataloški br:
- Oznaka:
- 239701GA
- EAN:
Komada
Izdvojeno & Detalji
- dostupan u tri boje
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | terakota |
| Visina | 52 mm |
| Dužina | 408 mm |
| Širina | 970 mm |