Siena Garden 23-97-02-GA 239702GA podmetači za čaše plastika antracitna boja
- Kataloški br:
- Oznaka:
- 239702GA
- EAN:
- Kataloški br:
- Oznaka:
- 239702GA
- EAN:
Komada
Izdvojeno & Detalji
- dostupan u tri boje
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | antracitna boja |
| Visina | 52 mm |
| Dužina | 408 mm |
| Širina | 970 mm |