Siena Garden 39026AN231 Noćno lepršanje kutije za šišmiše kom.
- Kataloški br:
- Oznaka:
- 39026AN231
- EAN:
- Kataloški br:
- Oznaka:
- 39026AN231
- EAN:
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Izrađeno od FSC certificirane borovine, FSC 100%
- Obrađeno netoksičnim bajcem za drvo na bazi vode
- S posebnim ukrasom
- S uređajem za vješanje
- Utori olakšavaju držanje
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (D x Š x V) 250 x 120 x 390 mm |
| Materijal | bor |
| Širina | 120 mm |
| Visina | 390 mm |
| Dužina | 250 mm |