Siena Garden 5001K80A drveni ugljen ognjište s tavom Površina roštilja (promjer)=800 mm hrđavo-smeđa
- Kataloški br:
- 2633898 - 62
- Oznaka:
- 5001K80A
- EAN:
- 4019111364105
- Kataloški br:
- 2633898 - 62
- Oznaka:
- 5001K80A
- EAN:
- 4019111364105
Siena Garden 5001K80A drveni ugljen ognjište s tavom Površina roštilja (promjer)=800 mm hrđavo-smeđa
440.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
440.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Zdjela od lijevanog željeza obojena u starinsko smeđu boju
- čelična baza
- Školjka i okvir mogu se postaviti neovisno jedan o drugom
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Izvedba | drveni ugljen |
| Vrsta proizvoda | ognjište s tavom |
| Boja | hrđavo-smeđa |
| Težina | 8.97 kg |
| Površina roštilja (promjer) | 800 mm |
| Širina | 920 mm |
| Visina | 320 mm |
| Dužina | 800 mm |
| Promjer | 800 mm |
Opis
Opis
Posebne značajke
- čelična baza
- Školjka i okvir mogu se postaviti neovisno jedan o drugom
- S drenažnim otvorom i ručkama
- Debljina materijala: 1,5 mm
- Pogodno za cjelogodišnju vanjsku upotrebu
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)