Siena Garden 515677 515677 tlačna prskalica 5 l
- Kataloški br:
- 2634020 - 62
- Oznaka:
- 515677
- EAN:
- 4019111319280
- Kataloški br:
- 2634020 - 62
- Oznaka:
- 515677
- EAN:
- 4019111319280
Siena Garden 515677 515677 tlačna prskalica 5 l
57.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
57.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- s velikim spremnikom
- Sigurnosni ventil nadtlaka
- Remen za rame
- Mesingano koplje s podesivom mlaznicom za prskanje
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | tlačna prskalica |
| Kapacitet | 5 l |
| Materijal | plastika mjed |
| Težina | 870 g |
| Dužina | 190 mm |
| Širina | 180 mm |
| Visina | 440 mm |
| Promjer | 180 mm |
| dim. | (Ø x V) 180 mm x 440 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.