Siena Garden 557405 vrtna torba
- Kataloški br:
- 2634012 - 62
- Oznaka:
- 557405
- EAN:
- 4055938004596
- Kataloški br:
- 2634012 - 62
- Oznaka:
- 557405
- EAN:
- 4055938004596
Siena Garden 557405 vrtna torba
43.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
43.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Polietilen
- dvije ručke za nošenje
- sklopivi radi uštede prostora
- Samostojeća zahvaljujući ušivenoj opružnoj čeličnoj traci
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | vrtna torba |
| Težina | 400 g |
| dim. | (D x Š x V) 800 x 370 x 370 mm |
| Dužina | 800 mm |
| Širina | 370 mm |
| Visina | 370 mm |
| Volumen | 110 l |
| Boja | zelena narančasta |
| Materijal | PE tkanina |
Opis
Opis
Posebne značajke
- 130 g PE tkanina
- dvije ručke za nošenje
- sklopivi radi uštede prostora
- Samostojeći zahvaljujući ušivenoj čeličnoj traci za opruge
- visoka dimenzijska stabilnost
- jednostavan za rukovanje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)