Siena Garden 568888 Cipele za prozračivanje travnjaka, boja: zelena; univerzalno pristajanje 1 Par
- Kataloški br:
- 2634006 - 62
- Oznaka:
- 568888
- EAN:
- 4019111337437
- Kataloški br:
- 2634006 - 62
- Oznaka:
- 568888
- EAN:
- 4019111337437
Siena Garden 568888 Cipele za prozračivanje travnjaka, boja: zelena; univerzalno pristajanje 1 Par
39.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
39.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Plastično
- S metalnim klinovima (nesklopljeni)
- Crne naramenice
- Univerzalna veličina
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | cipele za prozračivanje travnjaka |
| Boja | zelena |
| dim. | (D x Š x V) 300 x 130 x 40 mm |
| Težina | 325 g |
| Materijal | plastika |
| Širina | 130 mm |
| Visina | 40 mm |
| Dužina | 300 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)