Siena Garden 596959 vrtna torba
- Kataloški br:
- 2634014 - 62
- Oznaka:
- 596959
- EAN:
- 4019111341854
- Kataloški br:
- 2634014 - 62
- Oznaka:
- 596959
- EAN:
- 4019111341854
Siena Garden 596959 vrtna torba
46.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
46.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Polietilen
- stabilna 14g PE tkanina
- sa 3 ručke za nošenje
- zatvaranje plastičnom uzicom
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | vrtna torba |
| Težina | 730 g |
| dim. | (Ø x V) 560 mm x 650 mm |
| Visina | 650 mm |
| Volumen | 160 l |
| Boja | zelena |
| Promjer | 560 mm |
| Materijal | PE tkanina |
Opis
Opis
Posebne značajke
- s opružnim okvirom
- visoka dimenzijska stabilnost
- jednostavan za rukovanje
- stabilna 140g PE tkanina
- sa 3 ručke za nošenje
- dvostruko prošivena
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)