Siena Garden 975588 grablje za lišće Radna širina 760 mm
- Kataloški br:
- 2633964 - 62
- Oznaka:
- 975588
- EAN:
- 4019111464836
- Kataloški br:
- 2633964 - 62
- Oznaka:
- 975588
- EAN:
- 4019111464836
Siena Garden 975588 grablje za lišće Radna širina 760 mm
45.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
45.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- s drvenom drškom 120 x 2,4 cm
- 30 zubaca
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | grablje za lišće |
| Radna širina | 760 mm |
| Težina | 800 g |
| dim. | (D x Š x V) 1725 x 750 x 60 mm |
| Dužina | 1725 mm |
| Širina | 750 mm |
| Visina | 60 mm |
| Materijal (čekinje) | plastika |
Opis
Opis
Posebne značajke
- s drvenom drškom 120 x 2,4 cm
- 30 zubaca
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)