Siena Garden CG1050 CG1050 škare za grane na nakovnju
- Kataloški br:
- 2633902 - 62
- Oznaka:
- CG1050
- EAN:
- 4055938405959
- Kataloški br:
- 2633902 - 62
- Oznaka:
- CG1050
- EAN:
- 4055938405959
Siena Garden CG1050 CG1050 škare za grane na nakovnju
39.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
39.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Specijalni premaz protiv lijepljenja za osobito jednostavno rezanje
- SK-5 oštrica od ugljičnog čelika
- Ručke obložene crvenom bojom
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | škare za grane |
| Određene značajke | non-stick obloga jednoručni sigurnosni zatvarač |
| Princip rezanja | na nakovnju |
| Debljina rezanja | 22 mm |
| dim. | (D x Š x V) 200 x 50 x 18 mm |
| Dužina | 200 mm |
| Širina | 50 mm |
| Visina | 18 mm |
| Težina | 220 g |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Jednoručno sigurnosno zaključavanje na vrhu za jednostavno korištenje
- Tijelo izrađeno od ergonomski oblikovanog aluminija
- SK-5 oštrica od ugljičnog čelika
- Ručke obložene crvenom bojom
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)