Siena Garden D69056 CG2080 škare za grane zaobilaženje
- Kataloški br:
- 2633903 - 62
- Oznaka:
- D69056
- EAN:
- 4055938022163
- Kataloški br:
- 2633903 - 62
- Oznaka:
- D69056
- EAN:
- 4055938022163
Siena Garden D69056 CG2080 škare za grane zaobilaženje
51.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
51.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Klasične škare od kovanog čelika
- Kopča je pričvršćena na sredini i stoga je pogodna za dešnjake i ljevake
- Ergonomski oblikovane ručke sa zelenim premazom
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | škare za grane |
| Određene značajke | za lijevoruke i desnoruke |
| Princip rezanja | zaobilaženje |
| Debljina rezanja | 18 mm |
| dim. | (D x Š x V) 215 x 55 x 22 mm |
| Dužina | 215 mm |
| Širina | 55 mm |
| Visina | 22 mm |
| Težina | 290 g |
Opis
Opis
Posebne značajke
- S rezačem žice
- S 4-struko osiguranom spiralnom oprugom
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)