Siena Garden D70338 lopatica za cvijeće
- Kataloški br:
- 2633952 - 62
- Oznaka:
- D70338
- EAN:
- 4055938023115
- Kataloški br:
- 2633952 - 62
- Oznaka:
- D70338
- EAN:
- 4055938023115
Siena Garden D70338 lopatica za cvijeće
45.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
45.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Matirana glava od nehrđajućeg čelika
- Ručka od visokokvalitetnog jasenovog drveta
- produženi oblik ručke olakšava rad i rasterećuje leđa
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | lopatica za cvijeće |
| Težina | 256 g |
| dim. | (D x Š x V) 430 x 90 x 43 mm |
| Dužina | 430 mm |
| Širina | 90 mm |
| Visina | 43 mm |
| Boja | drvo metalna |
| Materijal | drvo nehrđajući čelik |
Opis
Opis
Posebne značajke
- posebno pogodan za povišene gredice
- univerzalna sadilica za vaš vrt
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)