Siena Garden G95080 Siena Garden G95080 kom.
- Kataloški br:
- 2634010 - 62
- Oznaka:
- G95080
- EAN:
- 4055938026369
- Kataloški br:
- 2634010 - 62
- Oznaka:
- G95080
- EAN:
- 4055938026369
Siena Garden G95080 Siena Garden G95080 kom.
66.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
66.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Maksimalno opterećenje: 50 kg
- Savršen za malč, drvo i teški vrtni otpad
- Sklopiv radi uštede prostora
- Sadržaj max 216 l
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | zelena |
| dim. | (D x Š x V) 600 x 600 x 600 mm |
| Težina | 884 g |
| Materijal | PP/PE tkanina |
| Širina | 600 mm |
| Visina | 600 mm |
| Dužina | 600 mm |
| Volumen | 216 l |
Opis
Opis
Posebne značajke
- izrađena od stabilne 200g polipropilenske tkanine
- vrlo robustan zahvaljujući dvoslojnoj bazi
- savršeno za malč
- drvo i teški vrtni otpad
- sklopivi radi uštede prostora
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)