Siena Garden G95081 Siena Garden G95081 kom.
- Kataloški br:
- 2634011 - 62
- Oznaka:
- G95081
- EAN:
- 4055938026376
- Kataloški br:
- 2634011 - 62
- Oznaka:
- G95081
- EAN:
- 4055938026376
Siena Garden G95081 Siena Garden G95081 kom.
76.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
76.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- maksimalno opterećenje: 100 kg
- savršeno za malč, drvo i teški vrtni otpad
- sklopivi radi uštede prostora
- Sadržaj max 343 l
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | zelena |
| dim. | (D x Š x V) 700 x 700 x 700 mm |
| Težina | 1.12 kg |
| Materijal | PP/PE tkanina |
| Širina | 700 mm |
| Visina | 700 mm |
| Dužina | 700 mm |
| Volumen | 343 l |
Opis
Opis
Posebne značajke
- izrađena od stabilne 200g polipropilenske tkanine
- vrlo robustan zahvaljujući dvoslojnoj bazi
- savršeno za malčiranje
- drvo i teški vrtni otpad
- sklopivi radi uštede prostora
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)