Siena Garden kompletan set za navodnjavanje 26,5 mm (G3/4) Duljina crijeva: 10 m L77457
- Kataloški br:
- 2633923 - 62
- Oznaka:
- L77457
- EAN:
- 4055938420334
- Kataloški br:
- 2633923 - 62
- Oznaka:
- L77457
- EAN:
- 4055938420334
Siena Garden kompletan set za navodnjavanje 26,5 mm (G3/4) Duljina crijeva: 10 m L77457
51.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
51.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Idealno za zalijevanje zasađenih površina i posuda
- Crijevo se lako može skratiti škarama za orezivanje i stoga se može prilagoditi okolnostima
- Stabilan spoj crijeva i kapaljke ili T-komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kompletan set za navodnjavanje |
| Priključak za crijevo | 26,5 mm (G3/4) |
| dim. | (Š x V) 140 mm x 50 mm |
| Frekvencija zalijevanja | individualna |
| Težina | 187 g |
| Širina | 140 mm |
| Visina | 50 mm |
| Duljina crijeva | 10 m |
Opis
Opis
Idealno za zalijevanje žardinjera i povišenih gredica, brzina protoka može se podesiti pojedinačno i precizno na svakoj glavi kapalice. Automatska kontrola zalijevanja u kombinaciji s računalom vode SIENA GARDEN.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Ušteda vode učinkovitim navodnjavanjem
- Crijevo se lako može skratiti škarama za orezivanje i stoga se može prilagoditi okolnostima
- Stabilan spoj crijeva i kapaljke ili T-komada
- Automatska kontrola zalijevanja u kombinaciji s računalom vode SIENA GARDEN
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.