Siena Garden L56435 grablje za lišće Radna širina 500 mm
- Kataloški br:
- 2633954 - 62
- Oznaka:
- L56435
- EAN:
- 4055938418706
- Kataloški br:
- 2633954 - 62
- Oznaka:
- L56435
- EAN:
- 4055938418706
Siena Garden L56435 grablje za lišće Radna širina 500 mm
42.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
42.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Kompaktne teleskopske grablje za lišće
- produljiva do cca 160 cm
- Aluminijska teleskopska ručka Ø 25/22 mm
- podesiva metlica za ventilator
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | grablje za lišće |
| Radna širina | 500 mm |
| Težina | 650 g |
| dim. | (D x Š x V) 1570 x 510 x 65 mm |
| Dužina | 1570 mm |
| Širina | 510 mm |
| Visina | 65 mm |
| Materijal (čekinje) | čelik |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)