Siena Garden YOTA Rešetka Juna 60x180cm; Bor FSC 100% kom.
- Kataloški br:
- 2633720 - 62
- Oznaka:
- YOTA
- EAN:
- 4019111021268
- Kataloški br:
- 2633720 - 62
- Oznaka:
- YOTA
- EAN:
- 4019111021268
Siena Garden YOTA Rešetka Juna 60x180cm; Bor FSC 100% kom.
58.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
58.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Izrađeno od FSC® certificirane borovine, FSC 100%
- Obrađen pod pritiskom, stoga posebno izdržljiv
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | špalir |
| Boja | bor |
| dim. | (D x Š x V) 18 x 600 x 1800 mm |
| Težina | 4 kg |
| Materijal | borovo drvo |
| Širina | 600 mm |
| Visina | 1800 mm |
| Dužina | 18 mm |
Opis
Opis
Posebne značajke
- izrađena od FSC®-certificiranog borovog drva
- FSC 100%
- tretiran pritiskom
- stoga posebno izdržljiv
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)