Sigel CO338 bilježnica Conceptum Softcover DIN A4 prazna crna Broj listova: 97
- Kataloški br:
- 3452172 - 62
- EAN:
- 4.00436E+12
- Kataloški br:
- 3452172 - 62
- EAN:
- 4.00436E+12
Sigel CO338 bilježnica Conceptum Softcover DIN A4 prazna crna Broj listova: 97
62.50 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
62.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Conceptum bilježnica je elegantan, moderan pratitelj za uredsku i privatnu upotrebu.
- Ovaj elegantni dizajnerski notes s iznimnim stilom, vidljivo i opipljivo jedinstven, impresionira svojom visokom kvalitetom i praktičnim funkcijama.
- Učinkovito organizirajte svoje bilješke i uvijek ih imajte pri ruci uz ovaj elegantni prazni notes formata cca. A4 (18,70 x 27 x 1,40 cm) u crnoj boji sa 194 stranice (od kojih je 20 perforiranih). Zahvaljujući fleksibilnom mekom omotu, bilježnica se lako uklapa u bilo koju torbu, a elastično zatvaranje čuva sve na sigurnom.
- Elegantni dizajn međunarodno nagrađivane serije Conceptum s utorima od Softwave površine – taktilno i vizualno jedinstven; visokokvalitetno šivanje koncem za dug vijek trajanja i savršenu ravnost knjige.
- Papir boje divoče kože (80 g/m², PEFC certifikat), otisnut u elegantnoj sivoj boji.
- Sadržaj i numerirane stranice za jasnu organizaciju vaših unosa. Elastično zatvaranje, omča za olovku, džep za brzo spremanje, džep za arhivu, 2 vrpce za markere.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | bilježnica |
| Izvedba linijature | prazna |
| Broj listova | 97 |
| Format papira | DIN A4 |
| Boja uveza | crna |
| Širina lista | 187 mm |
| Visina lista | 270 mm |
| Vrsta zatvarača | zatvaranje s elastičnim trakom |
| Izvedba uveza | šivanje spona |
| Džepić | da |
| Gramaža | 80 g/m² |
| Materijal uveza | poliuretan |
| nadopunjivo | ne |
| PEFC | da |
| Dostupan broj stranica | da |
| Oznaka za tip perforacije | uzdužna perforacija |
| Oznaka za tip uveza | Softcover |
| Upotreba za džepiće | posjetnice bilješke |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Brojne praktične značajke će vas uvjeriti: na primjer, rastezljiva omča za olovku znači da uvijek imate pravu olovku pri ruci, a bilješke možete jednostavno dijeliti zahvaljujući perforiranim notesima. Jasno organizirajte svoje unose prenoseći numeriranje stranica u sadržaj. Apsolutno visoka kvaliteta i dizajn te stoga iznimno izdržljiv - ovaj će vas prijenosnik inspirirati.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- 1x Bilježnica CO338, 1 komad
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.