Sigel CO685 bilježnica Conceptum Hardcover DIN A5 prazna tamnoplava Broj listova: 97
- Kataloški br:
- 3452177 - 62
- EAN:
- 4.00436E+12
- Kataloški br:
- 3452177 - 62
- EAN:
- 4.00436E+12
Sigel CO685 bilježnica Conceptum Hardcover DIN A5 prazna tamnoplava Broj listova: 97
61.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
61.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Conceptum bilježnica je elegantan, moderan pratitelj za uredsku i privatnu upotrebu. Ovaj elegantni dizajnerski notes s izvanrednim stilom, vidljivo i opipljivo jedinstven, impresionira svojom visokom kvalitetom i praktičnim funkcijama. Držite svoje bilješke učinkovito organiziranima i uvijek pri ruci s ovim elegantnim praznim notesom približno A5 formata (14,80 x 21,30 x 2 cm) sa 194 stranice (od kojih je 20 perforiranih). Čvrsti tvrdi uvez u tamnoplavoj boji jamči stabilnost pri pisanju, a elastično zatvaranje čuva sve na sigurnom. ; Elegantni dizajn međunarodno nagrađivane serije Conceptum s utorima od Softwave površine – taktilno i vizualno jedinstven; Visokokvalitetno šivanje koncem za dug vijek trajanja i savršenu ravnost knjige; Papir boje divoke kože (80 g/m², PEFC certifikat), otisnut u elegantnoj sivoj boji; Sadržaj i numerirane stranice za preglednu organizaciju vaših unosa; Elastično zatvaranje, omča za olovku, džep za brzi prijenos, džep za arhivu, 2 vrpce za markere
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | bilježnica |
| Izvedba linijature | prazna |
| Broj listova | 97 |
| Format papira | DIN A5 |
| Boja uveza | tamnoplava |
| Širina lista | 148 mm |
| Visina lista | 213 mm |
| Vrsta zatvarača | zatvaranje s elastičnim trakom |
| Izvedba uveza | šivanje spona |
| Džepić | da |
| Gramaža | 80 g/m² |
| Materijal uveza | poliuretan |
| nadopunjivo | ne |
| PEFC | da |
| Dostupan broj stranica | da |
| Oznaka za tip perforacije | uzdužna perforacija |
| Oznaka za tip uveza | Softcover |
| Upotreba za džepiće | posjetnice bilješke |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Brojne praktične značajke će vas uvjeriti: na primjer, rastezljiva omča za olovku znači da uvijek imate pravu olovku pri ruci, a bilješke možete jednostavno dijeliti zahvaljujući perforiranim notesima. Jasno organizirajte svoje unose prenoseći numeriranje stranica u sadržaj. Apsolutno visoka kvaliteta i dizajn te stoga iznimno izdržljiv - ovaj će vas prijenosnik inspirirati.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- 1x Bilježnica CO685, 1 komad
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.