Sigel EyestyleStil očijudržač za laptop43,2 cm (17")bež boja
- Kataloški br:
- 3452214 - 62
- Oznaka:
- SA207
- EAN:
- 4004360771095
- Kataloški br:
- 3452214 - 62
- Oznaka:
- SA207
- EAN:
- 4004360771095
Sigel EyestyleStil očijudržač za laptop43,2 cm (17")bež boja
51.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
51.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Prekrasno praktično i istovremeno ekološki prihvatljivo: lagani stalak za prijenosno računalo Eyestyle za optimalnu ergonomiju, izrađen od brzo obnovljivog prirodnog proizvoda. Stalak za prijenosno računalo, bež boje, formata 30 x 14,50 x 1,80 cm (Š x V x D) za prijenosna računala do 17 inča. Izrađeno od bambusa s karakterističnim teksturama - svaki komad je jedinstven
- Kontinuirano podešavanje visine i kuta: individualno podešavanje za ergonomski optimalnu udobnost svih veličina prijenosnih računala Poseban dizajn omogućuje povećanu cirkulaciju zraka (bez nakupljanja topline) Stražnji udubljenje za sofisticirano upravljanje kabelima
- Jednostavno sklopite kada se ne koristi ili kada putujete
- Četiri neklizajuće silikonske podloge za zaštitu površine za donju stranu
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | držač za laptop |
| Pogodno za | 43,2 cm (17") |
| Ugradbeni zaslon | 1 Zaslon(i) |
| Određene značajke | sklopivi |
| Pogodno za Apple | ne |
| Tehnologija tlaka plina | ne |
| Širina | 30 cm |
| Visina | 14.50 cm |
| Dubina | 1.80 cm |
| Boja | bež boja |
| Material (detalji) | bambus |
| Težina | 300 g |
| dim. | (Š x V x D) 30 x 14.50 x 1.80 cm |
| Pogodno za | 43,2 cm (17") |
Opis
Opis
Uz Eyestyle možete pretvoriti svoje radno mjesto u oazu blagostanja. Visokokvalitetni pribor za stol stilski je privlačan za poglede, a ujedno je održiv i ekološki prihvatljiv.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- 1x Stalak za laptop SA207, 1 komad
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (7)