SIGEL H6366 Blok za pisanje - Tjedni planer - s prozirnom zaštitnom trakom - cca. A2 - 2026/2027 - DE/EN/FR/NL - 40 list
- Kataloški br:
- 3532744 - 62
- Oznaka:
- H6366
- EAN:
- 4004360767173
- Kataloški br:
- 3532744 - 62
- Oznaka:
- H6366
- EAN:
- 4004360767173
SIGEL H6366 Blok za pisanje - Tjedni planer - s prozirnom zaštitnom trakom - cca. A2 - 2026/2027 - DE/EN/FR/NL - 40 list
59.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
59.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- SIGEL papirnata podloga za stol s mogućnošću otkidanja je dekorativna, praktična i štiti vaš stol u uredu i kućnom uredu od tinte i vrućih šalica.
- Kvaliteta proizvedena u Njemačkoj - papirnati blok za pisanje "Protect" s kalendarom 2026./2027. (DE/EN/FR/NL) u formatu cca. A2 (59,50 x 41 x 0,60 cm) nudi zaštitu, puno prostora za pisanje s 40 listova i vrlo je izdržljiv. S plastičnim zaštitnim preklopom na dnu za dodatnu zaštitu rubova i za umetanje novčanica.
- Visokokvalitetna podloga za otkidanje izrađena od visokokvalitetnog papira (80 g/m², FSC certifikat).
- Idealan format za svaki stol: vizualni vrhunac i zaštita od ogrebotina i mrlja.
- Izdržljiv, ne klizi i savršeno ravno leži zahvaljujući stabilnoj kartonskoj podlozi. Nema savijanja kutova zbog posebnog lijepljenja na gornjem i donjem rubu, funkcija podloge za kidanje.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | podloga za pisanje |
| Boja | bijela |
| dim. | (Š x V) 59.50 cm x 41 cm |
| Broj listova | 40 list |
| Opis značajki | sa zaštitnim poklopcem |
| Gramaža | 80 g/m² |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Kalendar | da |
| Materijal | papir |
| Širina | 59.50 cm |
| Visina | 41 cm |
| Oznaka za tip kalenderske raspodjele | tjedni plan |
| Upotreba za kalendarsku godinu | 2026 2027 |
| Certificiranje | Forest Stewardship Council |
Opis
Opis
Visokokvalitetni papir je ugodan za pisanje i pogodan je za sve vrste miševa. Naravno, blok za pisanje nudi puno prostora za vaše bilješke, ideje, sastanke i zadatke te se može koristiti kao blok za otkidanje. Stabilna, neklizajuća kartonska podloga i posebno ljepilo na gornjem i donjem rubu omogućuju da podloga leži ravno i sprječavaju savijene kutove. Dugo ćete uživati u prekrasnim i visokokvalitetnim SIGEL papirnatim blokovima za pisanje.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- 1x blok za pisanje H6366, 40 listova
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.