SIGEL H6470 Blok za pisanje - Palm Beach - cca. A2 - 2026/2027/2028 - DE/EN/FR/NL - 30 listova - FSC certificirano
- Kataloški br:
- 3532745 - 62
- Oznaka:
- H6470
- EAN:
- 4004360767135
- Kataloški br:
- 3532745 - 62
- Oznaka:
- H6470
- EAN:
- 4004360767135
SIGEL H6470 Blok za pisanje - Palm Beach - cca. A2 - 2026/2027/2028 - DE/EN/FR/NL - 30 listova - FSC certificirano
51.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
51.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- SIGEL papirnata podloga za stol s mogućnošću otkidanja je dekorativna, praktična i štiti vaš stol u uredu i kućnom uredu od tinte i vrućih šalica.
- Kvaliteta proizvedena u Njemačkoj - blok za pisanje "Beach" s kalendarom 2026./2027./2028. (DE/EN/FR/NL) u formatu cca. A2 (59,50 x 41 x 0,40 cm) nudi zaštitu, puno prostora za pisanje s 30 listova i vrlo je izdržljiv.
- Visokokvalitetna podloga za otkidanje izrađena od visokokvalitetnog papira (80 g/m², FSC certifikat)
- Idealan format za svaki stol: vizualni vrhunac i zaštita od ogrebotina i mrlja.
- Izdržljiv, nekliza i savršeno ravno leži zahvaljujući čvrstoj kartonskoj podlozi.
- Nema savijanja kutova zahvaljujući posebnom lijepljenju na gornjem i donjem rubu, funkcija bloka za otkidanje.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | podloga za pisanje |
| Boja | pastelno-plava bijela |
| dim. | (Š x V) 59.50 cm x 41 cm |
| Broj listova | 30 list |
| Izvedba kalendarske podjele | 3 godine/1 stranica |
| Gramaža | 80 g/m² |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Kalendar | da |
| Materijal | papir |
| Širina | 59.50 cm |
| Visina | 41 cm |
| Upotreba za kalendarsku godinu | 2026 2027 2028 |
| Certificiranje | Forest Stewardship Council |
Opis
Opis
Visokokvalitetni papir je ugodan za pisanje i pogodan je za sve vrste miševa. Naravno, blok za pisanje nudi puno prostora za vaše bilješke, ideje, sastanke i zadatke te se može koristiti kao blok za otkidanje. Stabilna, neklizajuća kartonska podloga i posebno ljepilo na gornjem i donjem rubu omogućuju da podloga leži ravno i sprječavaju savijene kutove. Dugo ćete uživati u prekrasnim i visokokvalitetnim SIGEL papirnatim blokovima za pisanje.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- 1x blok za pisanje H6470, 30 listova
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.