Sigel LS207 bilježnica Linescape Hardcover DIN A5 linijsko tamnosiva, svijetlosiva Broj listova: 88
- Kataloški br:
- 3452201 - 62
- Oznaka:
- LS207
- EAN:
- 4004360770531
- Kataloški br:
- 3452201 - 62
- Oznaka:
- LS207
- EAN:
- 4004360770531
Sigel LS207 bilježnica Linescape Hardcover DIN A5 linijsko tamnosiva, svijetlosiva Broj listova: 88
35.50 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
35.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Potpuno veganski notes u modernoj kombinaciji boja
- Bilježnica "Tamnosiva / Svijetlosiva" s tvrdim uvezom u tamnosivoj/svijetlosivoj boji, format cca. A5 (14,80 x 21,30 x 1,60 cm), linirana, sa 176 stranica
- Tvrdi uvez od teksturiranog papira s kolor tiskom Vrlo izdržljiv zahvaljujući visokokvalitetnom uvezu koncem Bijeli papir (FSC certifikat, 80 g/m²), sve stranice čvrsto u knjizi Široka elastična traka na prednjoj strani za držanje raznih sitnih predmeta Rub knjige u istoj boji kao i elastična traka, forzasi u dvije boje koje odgovaraju koricama
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | bilježnica |
| Izvedba linijature | linijsko |
| Broj listova | 88 |
| Format papira | DIN A5 |
| Boja uveza | tamnosiva svijetlosiva |
| Širina lista | 148 mm |
| Visina lista | 213 mm |
| Izvedba uveza | vezanje trakom |
| Džepić | ne |
| Gramaža | 80 g/m² |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Tražite li prijenosno računalo koje se može koristiti ne samo u modernom poslovnom okruženju već i u privatnom životu? Onda ne možete propustiti ovaj notes iz Linescape linije tvrtke SIGEL. Knjige su dostupne i u drugim kombinacijama boja, s trendi kombinacijama boja u neonskim bojama ili suptilnoj crnoj i sivoj. Čvrsti omot, izrađen od teksturiranog papira s kolor tiskom, ima široku elastičnu traku za držanje raznih sitnih predmeta potrebnih za rad, poput olovaka, mobitela, kalkulatora itd. Rubovi knjige su privlačni i odgovaraju boji elastične trake; forzaci odražavaju kombinaciju boja korica. 176 stranica nudi puno prostora za pisanje i certificirano je od strane FSC-a. Cijela knjiga je veganska.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- 1x Bilježnica LS207, 1 komad
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.