Sigel LS305 bilježnica Linescape Softcover 2 kom. DIN A5 linijsko metvica plava, neonsko-narančasta Broj listova: 34
- Kataloški br:
- 3452205 - 62
- EAN:
- 4.00436E+12
- Kataloški br:
- 3452205 - 62
- EAN:
- 4.00436E+12
Sigel LS305 bilježnica Linescape Softcover 2 kom. DIN A5 linijsko metvica plava, neonsko-narančasta Broj listova: 34
27.40 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
27.40 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Potpuno veganske bilježnice s prošivenim šavovima u boji
- Bilježnica "Plava / Papaya" u setu od dva komada s mekim uvezom u srednje plavoj/neonsko narančastoj boji, format A5 (14,80 x 21 x 0,50 cm), linirana, sa 68 stranica
- Meki uvez izrađen od teksturiranog papira s kolor tiskom
- Visokokvalitetno šivanje koncem, vidljivo na vanjskoj strani hrpta
- Bijeli papir (FSC-certificiran, 80 g/m²), sve stranice čvrsto u knjizi
- Praktično dvostruko pakiranje: Može se koristiti i za odvajanje poslovnih i privatnih bilješki
- Tanki prijenosni uređaji, stanu u svaki džep
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | bilježnica |
| Izvedba linijature | linijsko |
| Broj listova | 34 |
| Format papira | DIN A5 |
| Boja uveza | metvica plava neonsko-narančasta |
| Širina lista | 148 mm |
| Visina lista | 210 mm |
| Izvedba uveza | šivanje spona |
| Forest Stewardship Council (FSC) | da |
| Gramaža | 80 g/m² |
| Sadržaj | 2 kom. |
Opis
Opis
Ovi moderni bilježnici iz SIGEL Linescape linije idealni su za brze bilješke i uvijek dolaze u paru. U poslovnom i kućnom uredu, za privatne bilješke ili spontane ideje u pokretu, ovi tanki notesi pripadaju svakoj torbi. I zahvaljujući fleksibilnom mekom pokrovu, savršeno pristaju. Šareni, vidljivi prošiveni šavovi mali su privlačitelj pogleda na naslovnici izrađenoj od diskretno tiskanog teksturiranog papira. 68 stranica nudi puno prostora za pisanje i certificirano je od strane FSC-a. Cijela bilježnica je veganska.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Bilježnica LS305, 2 komada
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.