Sigel obrazac FB490 DIN A4
- Kataloški br:
- 3452186 - 62
- Oznaka:
- FB490
- EAN:
- 4004360771118
- Kataloški br:
- 3452186 - 62
- Oznaka:
- FB490
- EAN:
- 4004360771118
Sigel obrazac FB490 DIN A4
86.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
86.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Međunarodni standard (CMR), dvostrano tiskan
- Međunarodni tovarni list, A4, 4-struki, 50 komada
- Sa svim potrebnim poljima za prijevoz robe
- S mikroperforiranim razdjelnikom na vrhu i trima obojenim karbonskim kopijama
- Jasan dizajn za jednostavno dovršavanje
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 50 kom. |
| Boja | bijela |
| Visina | 30.60 cm |
| Širina | 22.60 cm |
| Gramaža | 19 g/m² |
| Boja indigo kopije | ružičasta plava boja zelena |
| Opis značajki | kopije u boji |
| Količina ambalaže | 50 kom./paket |
| Format papira | DIN A4 |
| Način korištenja | obrasci |
| Oznaka za tip proizvoda | Internationaler Frachtbrief (CMR) FB490 |
| Vrsta proizvoda | obrazac |
Opis
Opis
Opseg isporuke
- 1x Međunarodni tovarni list FB490, 50 komada
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.