Sigel obrazac T1229 DIN A5 Broj listova: 40
- Kataloški br:
- 3452222 - 62
- Oznaka:
- T1229
- EAN:
- 4004360775987
- Kataloški br:
- 3452222 - 62
- Oznaka:
- T1229
- EAN:
- 4004360775987
Sigel obrazac T1229 DIN A5 Broj listova: 40
50.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
50.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Knjiga obrazaca s praktičnim, jasnim dizajnom. Uvijek ažurirana s najnovijim zakonodavstvom: otpremnice, A5, 2 x 40 listova, FSC certificirano. Promocija: 2x dostavnica SD011 + 1 SIGEL bilježnica SN200 (A5, kvadratna, 200 stranica) besplatno; S računom u boji; 1. i 2. Otisnuti list, kopija u boji koja ostaje u knjizi; S ultra finom mikroperforacijom za jednostavno uklanjanje i arhiviranje rupa; Samokopiranje s integriranom podlogom za pisanje: nema kopiranja na sljedeće stranice; Listovi sigurno uvezani zahvaljujući čvrstom lijepljenju hrpta i platnenom uvezu
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | obrazac |
| Format papira | DIN A5 |
| Rupe za ulaganje u mape | da |
| Broj listova | 40 |
| Broj indigo kopija | 1 |
| Izvedba vrste papira | papir |
| Širina lista | 148 mm |
| Boja indigo kopija | žuta |
| Boja indigo kopije | žuta |
| Boja uveza | zelena |
| Forest Stewardship Council (FSC) | da |
| Sadržaj | 1 Set |
| Širina | 14.80 cm |
| Visina | 21.00 cm |
| Oznaka za tip proizvoda | Lieferscheine T1229 |
| samokopirajući | da |
| samoljepljivo | ne |
Opis
Opis
Savršeno od prve do posljednje stranice: SIGEL obrasci su pravno usklađeni, provjereni i korišteni milijuni puta. Obrasci su neizostavan alat u svakodnevnom poslovanju. U SIGEL-u ćete pronaći pravi oblik za svaku namjenu i primjenu – proizveden u ekološki prihvatljivoj, vrhunskoj njemačkoj kvaliteti. Svaki proizvod pregledavaju pravni stručnjaci te je stoga ažuriran s najnovijim zakonodavstvom.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- 1x Dostavnice T1229, 1 set (2x Dostavnice SD011, samokopirajuće, A5, 2x 40 listova | 1x Bilježnica SN200 SIGEL, cca. A5, kvadratna, meki uvez, plava, 200 stranica)
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.