Sigel RU205 bilježnica Re-Up Softcover DIN A5 linijsko mahovinasto zelena Broj listova: 50
- Kataloški br:
- 3452213 - 62
- Oznaka:
- RU205
- EAN:
- 4004360774140
- Kataloški br:
- 3452213 - 62
- Oznaka:
- RU205
- EAN:
- 4004360774140
Sigel RU205 bilježnica Re-Up Softcover DIN A5 linijsko mahovinasto zelena Broj listova: 50
38.50 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
38.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Potpuno veganski bilježnica izrađena od prirodnih sastojaka s individualnim karakterom - svaka knjiga je jedinstvena. Bilježnica s mekim koricama u mahovinasto zelenoj boji, formata cca. A5 (14 x 20 x 1 cm), linirana, sa 100 stranica.
- Korice od listova čaja, stranice od ostataka pamuka
- Bijeli papir (cca. 100 g/m²), djelomično s prirodnim dodacima
- Napravljeno bez drvenih vlakana i bez kemikalija
- S ambalažom bez plastike i kompostabilnim
- Certificirano prema NCP-u (Nature Care Product)
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | bilježnica |
| Izvedba linijature | linijsko |
| Broj listova | 50 |
| Format papira | DIN A5 |
| Boja uveza | mahovinasto zelena |
| Širina lista | 140 mm |
| Visina lista | 200 mm |
| Gramaža | 100 g/m² |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Naziv ove bilježnice iz serije Re-Up tvrtke SIGEL govori sve: Re-Up je kombinacija recikliranja i upcyclinga. Bilježnica je izrađena od otpada od proizvodnje čaja i pamuka (korice od listova čaja, stranice od ostataka pamuka), što znači da za ovu knjigu nije posječeno nijedno drveće. Dolazi u ambalaži bez plastike i kompostabilan je. Svaka knjiga je prirodni proizvod i apsolutno jedinstvena. Stranice su idealne za pisanje olovkom ili kemijskom olovkom. Svaka knjiga je napravljena u potpunosti bez kemikalija.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- 1x Bilježnica RU205, 1 komad
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.