Signify 18845700 žarulja Energetska učinkovitost 2021 A (A - G) E27 oblik kruške 4 W toplo bijela (Ø x D) 60 mm x 104 mm
- Kataloški br:
- 3360821 - 62
- Kataloški br:
- 3360821 - 62
Signify 18845700 žarulja Energetska učinkovitost 2021 A (A - G) E27 oblik kruške 4 W toplo bijela (Ø x D) 60 mm x 104 mm
35.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
35.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 4 W
- toplo bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | žarulja |
| Podnožak | E27 |
| Snaga | 4 W |
| Svjetlosni tok | 840 lm |
| Boja | bijela |
| Izvedba | jasna |
| Oblik | oblik kruške |
| Boja svjetla | toplo bijela |
| Mogućnost prigušivanja | ne |
| Vijek trajanja cca. | 50000 h |
| Krugovi | 50000 |
| Faktor učinkovitosti | 0.4 |
| Radni napon | 240 V |
| Dužina | 104 mm |
| Promjer | 60 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Klasa energetske učinkovitosti | A (A - G) |
| dim. | (Ø x D) 60 mm x 104 mm |
| Oblik svjetiljka | A60 |
| Snaga (raspon) | 2.5 W - 4.9 W |
| Vrsta zaštite | IP20 |
Opis
Opis
Ovo je najučinkovitija LED svjetiljka marke Philips. 210 lm/W pomaže u naglašavanju izjave tvrtke o održivosti. Vijek trajanja od 50 000 sati pomaže produljiti ciklus zamjene i smanjiti otpad. Ovaj visokokvalitetni proizvod ima kvalitetu svjetla koju ste očekivali od marke Philips.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.