Signify 24037700 žarulja Energetska učinkovitost 2021 B (A - G) E40 poseban oblik 42.8 W toplo bijela (Ø x D) 53 mm x 23
- Kataloški br:
- 3360847 - 62
- Kataloški br:
- 3360847 - 62
Signify 24037700 žarulja Energetska učinkovitost 2021 B (A - G) E40 poseban oblik 42.8 W toplo bijela (Ø x D) 53 mm x 23
625.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
625.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 42.8 W
- toplo bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | žarulja |
| Podnožak | E40 |
| Snaga | 42.8 W |
| Svjetlosni tok | 8000 lm |
| Boja | bijela |
| Izvedba | jasna |
| Oblik | poseban oblik |
| Boja svjetla | toplo bijela |
| Mogućnost prigušivanja | ne |
| Vijek trajanja cca. | 50000 h |
| Krugovi | 50000 |
| Faktor učinkovitosti | 0.9 |
| Radni napon | 240 V |
| Dužina | 236 mm |
| Promjer | 53 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Klasa energetske učinkovitosti | B (A - G) |
| dim. | (Ø x D) 53 mm x 236 mm |
| Snaga (raspon) | 40 W - 49.9 W |
| Vrsta zaštite | IP65 |
Opis
Opis
Philips MASTER - LED HID SON-T Ultra Efficient žarulje su jednostavno LED rješenje s najvećom učinkovitošću za zamjenu konvencionalnih žarulja s izbojem. Zahvaljujući gotovo identičnom pristajanju i raspodjeli svjetla, MASTER - LED HID SON-T UE svjetiljke možete jednostavno koristiti u postojećim SON i SON-T sustavima. MASTER - LED HID SON-T UE svjetiljke nude najveću energetsku učinkovitost do 210lm/W i klasu energetske učinkovitosti A (u neutralnoj bijeloj boji). Dug životni vijek od 50.000 sati značajno smanjuje troškove održavanja. Visoke uštede energije i niski troškovi održavanja omogućuju da se investicija amortizira u najkraćem mogućem roku.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.