Signify 31165700 LED Energetska učinkovitost 2021 D (A - G) E27 oblik kruške 5.9 W = 60 W toplo bijela (Ø x D) 60 mm x 1
- Kataloški br:
- 3315032 - 62
- Oznaka:
- 31165700
- EAN:
- 8720169311657
- Kataloški br:
- 3315032 - 62
- Oznaka:
- 31165700
- EAN:
- 8720169311657
Signify 31165700 LED Energetska učinkovitost 2021 D (A - G) E27 oblik kruške 5.9 W = 60 W toplo bijela (Ø x D) 60 mm x 1
48.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
48.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 5.9 W
- Ukupan svjetlosni tok= 806 lm
- Boja svjetla= 2200 K
- toplo bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED |
| Podnožak | E27 |
| Snaga | 5.9 W |
| Svjetlosni tok | 806 lm |
| Odgovara približno snazi od | 60 W |
| Izvedba | jasna |
| Kut zračenja | 300 ° |
| Oblik | oblik kruške |
| Boja svjetla | toplo bijela |
| ≙snaga žarulje (raspon) | 60 W - 74.9 W |
| Određene značajke svjetiljke | prigušivanje osvjetljenja (dimtone) |
| Boja svjetla (kelvin) | 2200 K |
| Područje boje svjetla | 2200 - 2700 K |
| Mogućnost prigušivanja | da |
| Vijek trajanja cca. | 25000 h |
| Krugovi | 20000 |
| Radni napon | 220 V230 V240 V |
| Dužina | 108 mm |
| Promjer | 60 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Klasa energetske učinkovitosti | D (A - G) |
| Potrošnja energije | 6 kWh/1000h |
| dim. | (Ø x D) 60 mm x 108 mm |
| Oznaka u boji | 922 |
| Indeks uzvrata boje | 95 Ra |
| Težina | 32 g |
| Oblik svjetiljka | A60 |
| Snaga (raspon) | 5 W - 7.4 W |
| Boja svjetlosti (maks.) | 2700 K |
| Boja svjetlosti (min.) | 2200 K |
| Ukupan svjetlosni tok | 806 lm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.