Signify 31672000 žarulja Energetska učinkovitost 2021 C (A - G) G13 oblik cijevi 15.5 W dnevno svjetlo bijelo (Ø x D) 28
- Kataloški br:
- 3361223 - 62
- Kataloški br:
- 3361223 - 62
Signify 31672000 žarulja Energetska učinkovitost 2021 C (A - G) G13 oblik cijevi 15.5 W dnevno svjetlo bijelo (Ø x D) 28
86.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
86.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 15.5 W
- dnevno svjetlo bijelo
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | žarulja |
| Podnožak | G13 |
| Snaga | 15.5 W |
| Svjetlosni tok | 2500 lm |
| Boja | bijela |
| Izvedba | mat |
| Oblik | oblik cijevi |
| Boja svjetla | dnevno svjetlo bijelo |
| Mogućnost prigušivanja | ne |
| Vijek trajanja cca. | 60000 h |
| Krugovi | 50000 |
| Faktor učinkovitosti | 0.9 |
| Radni napon | 240 V |
| Dužina | 1213 mm |
| Promjer | 28 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Klasa energetske učinkovitosti | C (A - G) |
| dim. | (Ø x D) 28 mm x 1213 mm |
| Snaga (raspon) | 10 W - 19.9 W |
| Vrsta zaštite | IP20 |
Opis
Opis
Idealna LED cijev za električara - uvijek s pravom LED cijevi na licu mjesta! Philips MASTER Value LEDtube Universal izvrsna je alternativa konvencionalnim T8 fluorescentnim žaruljama i omogućuje značajne uštede energije - neovisno o tome je li prisutan KVG/VVG ili EKG.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.