Signify 36122500 žarulja Energetska učinkovitost 2021 F (A - G) E27 oblik kruške 7.2 W toplo bijela (Ø x D) 60 mm x 106
- Kataloški br:
- 3361234 - 62
- Kataloški br:
- 3361234 - 62
Signify 36122500 žarulja Energetska učinkovitost 2021 F (A - G) E27 oblik kruške 7.2 W toplo bijela (Ø x D) 60 mm x 106
35.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
35.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 7.2 W
- toplo bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | žarulja |
| Podnožak | E27 |
| Snaga | 7.2 W |
| Svjetlosni tok | 650 lm |
| Boja | bijela |
| Oblik | oblik kruške |
| Boja svjetla | toplo bijela |
| Mogućnost prigušivanja | da |
| Vijek trajanja cca. | 15000 h |
| Krugovi | 20000 |
| Faktor učinkovitosti | 0.7 |
| Radni napon | 240 V |
| Dužina | 106 mm |
| Promjer | 60 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Klasa energetske učinkovitosti | F (A - G) |
| dim. | (Ø x D) 60 mm x 106 mm |
| Oblik svjetiljka | A60 |
| Snaga (raspon) | 5 W - 7.4 W |
| Vrsta zaštite | IP20 |
Opis
Opis
Ove LED žarulje sa žarnom niti klasičnog dizajna kombiniraju poznate oblike staklenih žarulja sa žarnom niti s prednostima dugotrajne LED tehnologije. Ove MASTER Value Glass LED staklene žarulje nude više uštede energije od običnih staklenih LED žarulja. Istovremeno, kupcima nude dobro iskustvo osvjetljenja, što je dodatno poboljšano izvrsnim performansama prigušivanja (zatamnjene staklene LED svjetiljke). LED žarulje MASTER Value Glass nude značajnu uštedu energije jer troše 30% manje energije u usporedbi s običnim LED žaruljama i pružaju izvrsnu kvalitetu svjetla. Uz životni vijek od 15.000 sati, ove LED žarulje s mogućnošću prigušivanja također osiguravaju niže troškove održavanja.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.