Signify 42667350 zamjenska žarulja za projektor
- Kataloški br:
- 3361251 - 62
- Kataloški br:
- 3361251 - 62
Signify 42667350 zamjenska žarulja za projektor
81.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
81.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga: 95 W
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | zamjenska žarulja za projektor |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Snaga | 95 W |
| Dužina | 50 mm |
| Promjer | 11 mm |
| Vijek trajanja cca. | 2000 h |
| Ukupan svjetlosni tok | 2150 lm |
| Radni napon | 17 V |
| Svjetlosni tok | 2150 lm |
| Podnožak | G6.35 |
Opis
Opis
Halogene žarulje stvaraju ugodno, toplo bijelo svjetlo i zadržavaju svoju svjetlosnu snagu tijekom cijelog radnog vijeka. Također se lako postavljaju, zamjenjuju i koriste. Ništa ne stoji na putu glatkoj upotrebi u medijskoj proizvodnji i prezentaciji.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Komentar
Imajte na umu da tijekom instalacije ne dobivate prste na optičkim dijelovima.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.