Signify 44909100 žarulja Energetska učinkovitost 2021 D (A - G) E27 poseban oblik 34 W toplo bijela (Ø x D) 61 mm x 200
- Kataloški br:
- 3361178 - 62
- Kataloški br:
- 3361178 - 62
Signify 44909100 žarulja Energetska učinkovitost 2021 D (A - G) E27 poseban oblik 34 W toplo bijela (Ø x D) 61 mm x 200
400.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
400.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 34 W
- toplo bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | žarulja |
| Podnožak | E27 |
| Snaga | 34 W |
| Svjetlosni tok | 5400 lm |
| Boja | bijela |
| Izvedba | jasna |
| Oblik | poseban oblik |
| Boja svjetla | toplo bijela |
| Mogućnost prigušivanja | ne |
| Vijek trajanja cca. | 70000 h |
| Krugovi | 50000 |
| Faktor učinkovitosti | 0.9 |
| Radni napon | 240 V |
| Dužina | 200 mm |
| Promjer | 61 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Klasa energetske učinkovitosti | D (A - G) |
| dim. | (Ø x D) 61 mm x 200 mm |
| Snaga (raspon) | 20 W - 39.9 W |
| Vrsta zaštite | IP40 |
Opis
Opis
Philips Master LED SON-T za uličnu upotrebu nudi jednostavno i brzo amortizirano LED rješenje za zamjenu konvencionalnih SON-T/NAV-T svjetiljki. Raspodjela svjetla gotovo je identična konvencionalnim rješenjima: LED diode su postavljene na istoj visini kao i plamenik konvencionalnih SON-T/NAV-T žarulja i tako optimalno iskorištavaju reflektore i optiku postojećeg svjetla. Master LED SON-T dostupan je kao naknadna oprema ili za izravan rad na mrežnom naponu od 230 V.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.