Signify 46686900 žarulja Energetska učinkovitost 2021 D (A - G) G13 oblik cijevi 14 W dnevno svjetlo bijelo (Ø x D) 28 m
- Kataloški br:
- 3361165 - 62
- Kataloški br:
- 3361165 - 62
Signify 46686900 žarulja Energetska učinkovitost 2021 D (A - G) G13 oblik cijevi 14 W dnevno svjetlo bijelo (Ø x D) 28 m
68.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
68.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 14 W
- dnevno svjetlo bijelo
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | žarulja |
| Podnožak | G13 |
| Snaga | 14 W |
| Svjetlosni tok | 2100 lm |
| Boja | bijela |
| Izvedba | mat |
| Oblik | oblik cijevi |
| Boja svjetla | dnevno svjetlo bijelo |
| Mogućnost prigušivanja | da |
| Vijek trajanja cca. | 75000 h |
| Krugovi | 50000 |
| Faktor učinkovitosti | 0.9 |
| Radni napon | 80 V |
| Dužina | 1212 mm |
| Promjer | 28 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Klasa energetske učinkovitosti | D (A - G) |
| dim. | (Ø x D) 28 mm x 1212 mm |
| Težina | 0.230000 kg |
| Snaga (raspon) | 10 W - 19.9 W |
| Vrsta zaštite | IP20 |
Opis
Opis
Philips MASTER LEDtube HF InstantFit EKG izvrsna je alternativa konvencionalnim T8 fluorescentnim svjetiljkama na EKG-u i omogućuje značajne uštede energije. - ! Prije ugradnje provjerite je li EKG kompatibilan s LED cijevima!
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.