Signify 81931900 žarulja Energetska učinkovitost 2021 D (A - G) G5 oblik cijevi 26 W neutralna bijela (Ø x D) 17 mm x 14
- Kataloški br:
- 3360910 - 62
- Kataloški br:
- 3360910 - 62
Signify 81931900 žarulja Energetska učinkovitost 2021 D (A - G) G5 oblik cijevi 26 W neutralna bijela (Ø x D) 17 mm x 14
92.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
92.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 26 W
- neutralna bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | žarulja |
| Podnožak | G5 |
| Snaga | 26 W |
| Svjetlosni tok | 3900 lm |
| Boja | bijela |
| Izvedba | mat |
| Oblik | oblik cijevi |
| Boja svjetla | neutralna bijela |
| Mogućnost prigušivanja | ne |
| Vijek trajanja cca. | 50000 h |
| Krugovi | 200000 |
| Faktor učinkovitosti | 0,92 |
| Radni napon | 240 V |
| Dužina | 1463 mm |
| Promjer | 17 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Klasa energetske učinkovitosti | D (A - G) |
| dim. | (Ø x D) 17 mm x 1463 mm |
| Snaga (raspon) | 20 W - 39.9 W |
| Vrsta zaštite | IP20 |
Opis
Opis
Philips MASTER LEDtube T5 220-240V idealne su kao pretvornička svjetiljka za konvencionalne T5 fluorescentne svjetiljke i omogućuju značajne uštede energije u usporedbi s konvencionalnim T5 fluorescentnim svjetiljkama.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.