Signify fluorescentna žarulja Energetska učinkovitost 2021: G (A - G) G13 36.6 W toplo bijela oblik štapa (Ø x D) 28 mm
- Kataloški br:
- 3360831 - 62
- Kataloški br:
- 3360831 - 62
Signify fluorescentna žarulja Energetska učinkovitost 2021: G (A - G) G13 36.6 W toplo bijela oblik štapa (Ø x D) 28 mm
37.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
37.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Podnožak | G13 |
| Snaga | 36.6 W |
| Boja | bijela |
| Oblik | oblik štapa |
| Vijek trajanja cca. | 15000 h |
| Svjetlosni tok | 3070 lm |
| dim. | (Ø x D) 28 mm x 984.2 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | G (A - G) |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Promjer | 28 mm |
| Dužina | 984.2 mm |
| Boja svjetla | toplo bijela |
| Ukupan svjetlosni tok | 3350 lm |
| Težina | 0.12 |
| Vrsta proizvoda | fluorescentna žarulja |
Opis
Opis
MASTER TL-D Super 80 s promjerom cijevi od 26 mm nudi visoku učinkovitost (lm/W) s vrlo dobrim prikazom boja. Lampa se može koristiti u svim postojećim svjetiljkama sa TL-D lampama.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.