Signify fluorescentna žarulja G13 36 W oblik štapa 1 kom.
- Kataloški br:
- 3360817 - 62
- Kataloški br:
- 3360817 - 62
Signify fluorescentna žarulja G13 36 W oblik štapa 1 kom.
89.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
89.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Podnožak | G13 |
| Snaga | 36 W |
| Boja | žuta |
| Oblik | oblik štapa |
| Vijek trajanja cca. | 15000 h |
| Svjetlosni tok | 1580 lm |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Dužina | 1213.6 mm |
| Vrsta proizvoda | fluorescentna žarulja |
Opis
Opis
Posebni efekti boja u crvenoj, zelenoj, plavoj i žutoj mogu se stvoriti s fluorescentnim svjetiljkama u boji TL-D. Osim pojedinačnih boja, bijela svjetlost se može stvoriti miješanjem različitih boja. Visoki svjetlosni tokovi postižu se korištenjem "baznih prahova". Područja primjene uključuju rasvjetu pozornice, dekoraciju izloga, rasvjetu na festivalima, u barovima ili diskotekama.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.