Signify infracrvena žarulja E27 375 W (Ø x D) 125 mm x 183 mm 250 V Energetska učinkovitost 2021: G (A - G) 1 kom.
- Kataloški br:
- 3361069 - 62
- Oznaka:
- 12659725
- EAN:
- 8711500126597
- Kataloški br:
- 3361069 - 62
- Oznaka:
- 12659725
- EAN:
- 8711500126597
Signify infracrvena žarulja E27 375 W (Ø x D) 125 mm x 183 mm 250 V Energetska učinkovitost 2021: G (A - G) 1 kom.
88.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
88.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Podnožak | E27 |
| Snaga | 375 W |
| Oblik | reflektor |
| Vijek trajanja cca. | 5000 h |
| dim. | (Ø x D) 125 mm x 183 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Promjer | 125 mm |
| Dužina | 183 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | G (A - G) |
| Boja svjetla | crvena |
| Mogućnost prigušivanja | da |
| Oblik svjetiljka | R63 |
| Izvedba | jasna |
| Ukupan svjetlosni tok | 0 lm |
| Radni napon | 250 V |
| Težina | 100 g |
| Vrsta proizvoda | infracrvena žarulja |
Opis
Opis
Philipsove infracrvene reflektorske žarulje dizajnirane su za zahtjevne uvjete korištenja, primjerice na farmama, u kupaonici, kuhinji ili u njihovoj neposrednoj blizini. Poljoprivrednici, potrošači i kuhari diljem svijeta biraju infracrvene svjetiljke tvrtke Philips jer su posebno robusne i učinkovite.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.