Signify metalhalogenidna 12030800 152 mm E27 73.5 W Energetska učinkovitost 2021: F (A - G) toplo bijela oblik cijevi 1
- Kataloški br:
- 3360929 - 62
- Kataloški br:
- 3360929 - 62
Signify metalhalogenidna 12030800 152 mm E27 73.5 W Energetska učinkovitost 2021: F (A - G) toplo bijela oblik cijevi 1
200.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
200.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | metalhalogenidna |
| Podnožak | E27 |
| Snaga | 73.5 W |
| Odgovara približno snazi od | 100 W |
| Boja | bijela |
| Oblik | oblik cijevi |
| Boja svjetla | toplo bijela |
| Vijek trajanja cca. | 27000 h |
| Radni napon | 101 V |
| Svjetlosni tok | 7750 lm |
| Boja svjetla (kelvin) | 828 K |
| dim. | (Ø x D) 35 mm x 152 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | F (A - G) |
| Mogućnost prigušivanja | da |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Ukupan svjetlosni tok | 7500 lm |
| Dužina | 152 mm |
| Promjer | 35 mm |
| Izvedba | jasna |
Opis
Opis
MASTER CityWhite CDO-TT Plus idealan je za vanjsku rasvjetu s ugodnim bijelim svjetlom
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.