Signify metalhalogenidna 20235245 430 mm E40 1980 W neutralna bijela oblik cijevi 1 kom.
- Kataloški br:
- 3360809 - 62
- Kataloški br:
- 3360809 - 62
Signify metalhalogenidna 20235245 430 mm E40 1980 W neutralna bijela oblik cijevi 1 kom.
995.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
995.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | metalhalogenidna |
| Podnožak | E40 |
| Snaga | 1980 W |
| Boja | bijela |
| Oblik | oblik cijevi |
| Boja svjetla | neutralna bijela |
| Vijek trajanja cca. | 12000 h |
| Radni napon | 247 V |
| Svjetlosni tok | 200000 lm |
| Boja svjetla (kelvin) | 3800 K |
| dim. | (Ø x D) 101.5 mm x 430 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Mogućnost prigušivanja | ne |
| Težina | 586.000000 kg |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Ukupan svjetlosni tok | 210000 lm |
| Širina | 101.5 mm |
| Dužina | 430 mm |
| Promjer | 101.5 mm |
| Izvedba | jasna |
Opis
Opis
HPI-T označava visoku svjetlosnu učinkovitost i osigurava ugodnu atmosferu.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.