Signify metalhalogenidna 59664700 222 mm E40 228.5 W Energetska učinkovitost 2021: G (A - G) neutralna bijela elipsa 1 S
- Kataloški br:
- 3360965 - 62
- Kataloški br:
- 3360965 - 62
Signify metalhalogenidna 59664700 222 mm E40 228.5 W Energetska učinkovitost 2021: G (A - G) neutralna bijela elipsa 1 S
260.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
260.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | metalhalogenidna |
| Podnožak | E40 |
| Snaga | 228.5 W |
| Boja | bijela |
| Oblik | elipsa |
| Boja svjetla | neutralna bijela |
| Vijek trajanja cca. | 20000 h |
| Radni napon | 127 V |
| Svjetlosni tok | 20500 lm |
| dim. | (Ø x D) 90 mm x 222 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | G (A - G) |
| Mogućnost prigušivanja | ne |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Dužina | 222 mm |
| Promjer | 90 mm |
| Izvedba | mat |
Opis
Opis
Keramičke metalhalogene žarulje s prozirnim cjevastim ili obloženim eliptičnim vanjskim žaruljama posebno dizajnirane da zamijene i nadmaše kvarcne metalhalogene žarulje bez mijenjanja prigušnice
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.